DOLAR 18,8279 0.13%
EURO 20,4325 -0.56%
ALTIN 1.136,63 -1,62
BITCOIN 444104 -0,32%
Yalova

HAFİF YAĞMUR

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

ADÜ’de ’Doçentlik Deneme Dersleri’ devam ediyor

ADÜ’de ’Doçentlik Deneme Dersleri’ devam ediyor

ABONE OL
Ocak 9, 2023 16:56
ADÜ’de ’Doçentlik Deneme Dersleri’ devam ediyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nde (ADÜ) görevde yükselmeleri gerçekleşecek olan öğretim üyelerinin verdikleri Doçentlik Deneme Dersleri Rektörlük Senato Salonu’nda gerçekleşti.

ADÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Aydın ve Prof. Dr. Ali Akyol’un başkanlığında gerçekleşen derslere; Tıp Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Ayhan Aköz, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Hacer Harlak, Dahili Tıp Bilimleri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Turhan Dost ve Sosyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Kayhan Delibaş jüriliğinde, öğretim üyeleri ve görevde yükselmeleri gerçekleşecek akademisyenler katıldı.

Doçentlik kadrosuna başvuran İlknur Çağlar, Mustafa Umut Somuncu, Sibel Göksel ve Nilgün Sofuoğlu Kılıç jüri eşliğinde yapılan deneme derslerinin ardından doçentliğe yükselmeye hak kazandı. Öğretim üyelerini tebrik eden ADÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Aydın ve Prof. Dr. Ali Akyol, görevlerinde yükselen öğretim üyelerine cübbelerini giydirerek bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

En az 10 karakter gerekli