DOLAR 32,1861 0.1%
EURO 35,1599 0.12%
ALTIN 2.430,26 0,02
BITCOIN 2225122 0,85%
Yalova
25°

KAPALI

13:07

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • İNTERAKTİF
  • HESAP
  • DİĞER

Yalova Nöbetçi Eczaneler

Yalova ili size en yakın eczane nerede? Yalova ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

İsmetpaşa Mahallesi Bağ Sokak 6A Yalova Devlet Hastanesi Karşısı Kiptaş Yolu Üzerinde

Süleymanbey Mahallesi Cengiz Koçal Caddesi 12A ŞEKERBANK KARŞISI

Süleymanbey Mahallesi Cengiz Koçal Caddesi 12A ŞEKERBANK KARŞISI

Yalova nöbetçi eczane bilgilerini bu sayfada paylaşmaktayız. Siz de eczanelerin bilgilerine ulaşmak için sayfamızı kullanabilirsiniz. Yalova merkez haricinde; altınova, çınarcık ve çiftlikköy gibi Yalova ilçelerinde bulunan nöbetçi eczanelere de sitemizden anlık olarak erişebilirsiniz.

Yalova nöbetçi eczane, mesai saatleri dışında hizmet veren ve kişilerin ilaç taleplerini karşılamak için geç saatlere kadar açıktır. Bu hizmetin amacı; akşam ve gece saatlerinde acil ilaç ihtiyaçlarını karşılamaktır. Her eczane ayda birkaç kez nöbetçi olur ve bu eczaneler, eczacı odası tarafından belirlenmiştir. Görev süreleri 24 saattir ve bu süre boyunca hizmet vermektedir. Ani rahatsızlık sonucunda ihtiyacınız olan medikal ürünleri ve ilaçları Yalova nöbetçi eczaneler aracılığı ile temin edebilirsiniz. Bu listemizde cumartesi ve pazar da dahil olmak üzere tüm günleri kapsayan güncel Yalova’da açık nöbetçi eczaneler listesini paylaştık. Vakit kaybetmek istemiyorsanız eczaneye gitmeden önce arayarak ilacınızın stok durumunu sorabilirsiniz. Genel olarak tüm ilaçlar bulunur ancak ulaşım problemi yaşıyorsanız gitmeden sorabilirsiniz. Bu sayfada olan bilgiler; nöbetçi eczanenin telefon numarası, adresi ve güncel durumu.

Yalova Nöbetçi Eczaneler Listesi

Yalova nöbetçi eczaneler listesi; Yalova Merkez, Altınova, Armutlu, Çiftlikköy, Çınarcık ve Termal ilçelerini kapsamaktadır. Bu ilçelerde yer alan ve size en yakın olan eczanelere listemizden erişebilirsiniz. Adres bilgileri ve telefon bilgileri bulunan eczaneler, Yalova Eczacı Odası tarafından belirlenmiştir. Lokasyonunuza en yakın nöbetçi eczaneyi bulabileceğiniz bu listemiz sürekli olarak günceldir. Eczanelerin mesai saatlerinin bitiminde göreve başlayan nöbetçiler, 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir. Böylelikle sürekli olarak bir şehrin ilaç ihtiyacı karşılanmaktadır. Zorunlu çalışma şartlarında bizler için görev yapan eczacılara karşı anlayışlı davranmanız ve güzel bir dilek dilemenizi temenni ederiz.

Yalova Merkez’de Nöbetçi Eczane Nasıl Bulunur?

Eczacı Odası tarafından belirlenen liste güncel olarak sitemizde yer almaktadır bu nedenle de Yalova merkez nöbetçi eczaneleri sitemizden bulabilirsiniz. Size en yakın eczaneleri, listemizden tespit edebilir eczaneye gitmeden önce arayarak bilgi edinebilirsiniz. Bazı insani durumlardan dolayı kısa süreli hizmet verememe durumları olabilir. Bu gibi durumlardan olumsuz etkilenmemek için gitmeden aramanızda fayda var.

Yalova Nöbetçi Eczane Bul

Yalova ilindeki nöbetçi eczaneleri bulmak için tam yerindesiniz. Listemizde yer alan eczaneler, Yalova Eczacı Odası tarafından açıklanan resmi eczanelerdir. Lokasyonunuza en yakın eczaneyi bulabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Merkez ve ilçeler dahil olmak üzere tüm nöbetçiler yer almaktadır. Eczanelere gitmeden önce Google ve Yandex’ten konum bilgisi alabilir, eczanelerin iletişim numarasından açık olup olmadığına dair bilgi alabilirsiniz. İlaçların olmama durumuna tedbir olarak gitmeden arayıp bilgi alabilirsiniz.

Yalova’da Eczaneler Kaça Kadar Açık?

Yalova’da eczaneler akşam 6’ya yani 18:00’e kadar açıktır. Yalova’daki eczanelerin kapanma saati de Türkiye’deki diğer eczanelerle aynıdır. Nöbetçi eczaneler haricinde bulunan tüm eczaneler 18:00’da mesaini sonlandırır.

Yalova’da Eczaneler Kaçta Açılıyor?

Yalova’da eczaneler 09.00’da açılmaktadır. Türkiye’nin diğer illerinde de eczanelerin açılış saati sabah 9’dur. Pazar günleri ve geceleri nöbetçi eczaneleri tercih edebilirsiniz, listemizde Yalova’da yer alan bütün eczaneler bulunmaktadır.

Yalova’da Cumartesi Günü Eczaneler Açık Mı?

Yalova’da cumartesi günü eczaneler açıktır. Türkiye’nin her yerinde cumartesi ve hafta içi eczaneler açıktır ancak pazar günü kapalıdır. Cumartesi gece ilaç ihtiyacınız olduğunda nöbetçi eczanelerden faydalanabilirsiniz.

Yalova’da Pazar Günü Eczaneler Açık Mı?

Pazar günü eczaneler kapalıdır. Resmi bayramlarda ve resmi günlerde eczaneler kapalıdır. Bu günlerde nöbetçi eczane sistemi devreye girer ve nöbetçi olan eczaneler 24 saat boyunca hizmet verir. Özel günler ve resmî tatillerde dahi eczane ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Nöbetçi Eczaneler Yalova’da Fazladan Ücret Talep Ederler Mi?

Hayır, hiçbir şekilde ek ücret talep edilmez. Mesai saatlerindeki ücret ne ise mesai saatleri dışındaki ücrette odur. Türkiye’nin her yerinde mesai saatleri dışında da aynı ücretler alınmaktadır.