DOLAR 18,8148 0.03%
EURO 20,4548 0.09%
ALTIN 1.163,32 -0,12
BITCOIN 436317 -1,46%
Yalova

HAFİF YAĞMUR

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

NÖHÜ Akademisyenine Çifte Ödül

NÖHÜ Akademisyenine Çifte Ödül

ABONE OL
Ocak 7, 2023 13:57
NÖHÜ Akademisyenine Çifte Ödül
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyelerinden Doç. Dr. Meryem Nur Aydede, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Teknopark A.Ş. destekli ’Yazılım Destekli Bilim Kitleri’ projesi çerçevesinde geliştirilen ’Okul Öncesi Bilim Kitleri Ürünü’ ile uluslararası ekonomi ve proje ödülleri çerçevesinde eğitim alanında ’En İyi Eğitim Hizmeti’ ödülünü kazandı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan ve Öğretim Üyesi Doç. Dr. Meryem Nur Aydede’yi başarısı dolayısıyla tebrik eden Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu; Niğde Teknopark A.Ş.’nin önemli bir bilim merkezi olduğuna vurgu yaparak buranın firma sahiplerine önemli imkânlar sunan bir yapıya sahip olduğunu söyledi. Rektör Uslu ayrıca Niğde Teknopark A.Ş.’nin son dönemlerdeki yükselişi ile birlikte bilimsel çalışmaları sürdürme noktasında önümüzdeki süreçte de önemli bir yere sahip olacağını aktardı.

Rektör Uslu son olarak Niğde Teknopark A.Ş. için büyük emekler veren Niğde Teknopark A.Ş. Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Rifat Battaloğlu’na da çalışmaları dolayısıyla teşekkür etti.

En az 10 karakter gerekli