DOLAR 27,4419 0.19%
EURO 28,8518 -0.64%
ALTIN 1.614,63 -0,78
BITCOIN 762927 2,76%
Yalova
20°

AÇIK

05:29

İMSAK'A KALAN SÜRE

Tatvan Devlet Hastanesi’nde “Sağlık’ta Vefa” programı düzenlendi

Tatvan Devlet Hastanesi’nde “Sağlık’ta Vefa” programı düzenlendi

ABONE OL
Eylül 16, 2023 20:00
Tatvan Devlet Hastanesi’nde “Sağlık’ta Vefa” programı düzenlendi
Avatar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bitlis’in Tatvan Devlet Hastanesi Başhekimliği tarafından meslekte 20 yıl ve daha fazla çalışan personel için “Sağlık’ta Vefa” programı düzenlendi.

Tatvan Devlet Hastanesi konferans salonunda düzenlenen programda 20 yıl ve daha uzun süredir hizmet veren 132 personele plaket ve hediye takdiminde bulunuldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda açılış konuşmasını Tatvan Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Gökmen Reyhanlı yaptı. Başhekim Reyhanlı, “Sağlık sektörü özveri, sabır, hoşgörü ve en önemlisi fedakârlık isteyen, her geçen gün gelişen ve değişen kıymetli meslek gruplarından bir tanesidir. Bizler de bu meslek grubunun birbirinden ayrılmaz unsurlarıyız ve hep beraber büyük bir aileyiz. Bugün burada sağlık hizmetlerinde 20 yılını dolduran 132 personelimize verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür etmek için toplandık. Tecrübesi ile hastanemizin bugünlere gelmesinde katkıda bulunan tüm çalışanlarımızı kutluyorum. Bundan sonraki çalışma hayatınızda da göreve yeni başlayan personellerimize tecrübelerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde aktaracağınızda eminiz. Bugüne kadar vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Meslek hayatında 41. yılını dolduran Başhemşire Yardımcısı Meleknaz Calp ise yaptığı konuşmada, “Ben bu meslekte ikinci 20 yılımı doldurmuş bulunmaktayım. 40 yıl boyunca mesleğimi severek yapıyorum ve gücüm yettiğince de yapmaya devam edeceğim. Hiçbir zaman yılmadan, yorulmadan, çalışma şevkimi bozmadan ilk günkü heyecan ile mesleğimi yapmaya devam ettim. Tüm mesai arkadaşlarımdan bu kutsal mesleği severek yapmalarını istiyorum. Bana verilen bu plaketi de gururla alıyorum. Bize böylesine güzel bir vefa örneği gösteren başta başhekimimiz olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından 132 personele plaket ve hediyeleri takdim edildi.

En az 10 karakter gerekli