DOLAR 32,1861 0.1%
EURO 35,1599 0.12%
ALTIN 2.430,26 0,02
BITCOIN 2225122 0,85%
Yalova
25°

KAPALI

13:07

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • İNTERAKTİF
  • HESAP
  • DİĞER
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ, AA'nın “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ, AA'nın “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı

ABONE OL
Aralık 28, 2022 11:20
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ, AA'nın “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı
Avatar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ANKARA (AA) – AK Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Anadolu Ajansının (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

Dağ, AA foto muhabirleri ve muhabirlerinin, yurt içi ve yurt dışında çektiği "haber", "spor" ve "çevre-yaşam" kategorilerindeki fotoğrafları tek tek inceledi.

Haber kategorisinde Wolfgang Schwan'ın "Savaşın yüzü" başlıklı fotoğrafını seçen Dağ, spor kategorisinde Hakan Burak Altunöz'ün "Sevinç dalgası", çevre-yaşam kategorisinde ise Bestami Bodruk'un "Masalcı nine ve Muciddin Amca" adlı fotoğrafına oy verdi.

Dağ, çevre sorunlarına ilişkin farkındalığı artırmak amacıyla siteye eklenen link üzerinden, Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğünün "Geleceğe Nefes-Türkiye Yüzyılına Nefes" kampanyasına katılarak fidan sahibi de oldu. Hamza Dağ'ın sahiplendiği fidanın ağaçlandırma bölgesi, İzmir Urla olarak belirlendi.

Dağ, oylamanın ardından AA muhabirine yaptığı açıklamada, Anadolu Ajansının düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına her sene katıldığını, bu sene de haber, spor ve çevre-yaşam kategorilerinde tercihte bulunduğunu söyledi.

Spor kategorisinde kar, sporcular ve denizin görüntüsünün bir karede yer aldığını ve iyi bir fotoğraf olarak değerlendirdiği için "Sevinç dalgası" başlıklı fotoğrafı seçtiğini dile getiren Dağ, Rusya-Ukrayna savaşının sembolü olan "Savaşın yüzü" başlıklı fotoğrafı da haber kategorisinden seçtiğini kaydetti.

Dağ, Anadolu Ajansının foto muhabirleri ve muhabirlerini güzel fotoğraflar için kutladı.

En az 10 karakter gerekli