DOLAR 31,1486 0.14%
EURO 33,8358 0.06%
ALTIN 2.035,69 0,19
BITCOIN 1775644 6,99%
Yalova
11°

AÇIK

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

Bağlarbaşı Mahallesi’ne Dip Köşe Temizlik Çalışması

Bağlarbaşı Mahallesi’ne Dip Köşe Temizlik Çalışması

ABONE OL
Şubat 7, 2024 10:01
Bağlarbaşı Mahallesi’ne Dip Köşe Temizlik Çalışması
Avatar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kent merkezi ve günlük rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra mahallelerde gerçekleştirilen kapsamlı temizlik çalışmalarını da sürdürüyor.

Bir yandan günlük temizlik faaliyetlerine aksatmadan devam eden Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, bir yandan da belirlenen program dâhilinde mahallelerde detaylı temizlik çalışması yapıyor. Sabahın erken saatlerinde araç ve ekipmanlarıyla birlikte; çöp toplama, mıntıka temizliği, konteynerlerin etrafına bırakılan çöp ve atıkların kaldırılması çalışmalarının yanında belirlenen mahallelerde detaylı temizlik çalışması da yapılıyor.

Bağlarbaşı Mahallesi’ne Kapsamlı Temizlik  

Bağlarbaşı Mahallesi’nde gerçekleştirilen temizlik çalışmaları hakkında bilgi veren Yalova Belediyesi yetkilileri; “Gerçekleştirilen kentsel dönüşüm çalışmaları sebebiyle mahallede yaptığımız temizlik çalışmalarını sıklaştırdık. Belediyemizin bütün birimleri gibi bizler de hummalı bir şekilde çalışarak, yaz-kış ayrımı yapmadan şehrimizi köşe bucak temizlemek için yoğun çaba gösteriyoruz. Halkımızın, çocuklarımızın hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yaşamlarını devam ettirmelerini sağlamak için gereken özveriyi göstermeye gayret ediyoruz. Rutin olarak yaptığımız çalışmaların yanında detaylı temizlik çalışması ile mahallelerde cadde, sokak ve kaldırımlar süpürülüp yıkanırken, çöp konteynerleri de dezenfekte ediyor, yabani otlarında biçilmesini sağlıyoruz” ifadelerine yer verdi.

En az 10 karakter gerekli