DOLAR 32,2960 0.06%
EURO 34,7858 -0.09%
ALTIN 2.438,53 0,27
BITCOIN 2026847 1,77%
Yalova
14°

KAPALI

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

“Yılın Bir Günü Değil Her Günü Yanınızdayım”

“Yılın Bir Günü Değil Her Günü Yanınızdayım”

ABONE OL
Aralık 5, 2023 13:15
“Yılın Bir Günü Değil Her Günü Yanınızdayım”
Avatar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yalova Belediyesi tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle özel bir program tertiplendi. Burada özel bireylerle bir araya gelen Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, “Yılın bir günü değil her günü sizlerleyim. Yalova sizlerle daha da güzel” dedi.

Yalova Belediyesi tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Altan Kültür Merkezi’nde özel bir program tertiplendi. Burada özel bireylerle bir araya gelen Başkan Tutuk, “Engelleri hep birlikte aşacağız. Hayatı paylaşmak için engel yok” diye konuştu.

Öğrencilerin Sergisi Büyük Beğeni Aldı

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, gündüz Alime Paşa Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda özel çocukların hazırladığı programa katıldı. Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya, İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, Yalova İl Emniyet Müdürü Salih Gözüm ile il protokolünün katıldığı programda öğrenciler birbirinden özel gösterilerini konuklara sundular. Özel çocuklar tarafından hazırlanan serginin açılış kurdelesini kesen Başkan Tutuk, burada öğrencilerle de yakından ilgilendi.

Yalova Belediyesi’nden Özel Bireylere Özel Gece

3 Aralık dolayısıyla Yalova Belediyesi tarafından özel bireyler ve ailelerine yemekli bir program tertiplendi. Altan Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa Vali Kaya, Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin, Yalova Belediye Başkan Yardımcıları da katıldı. Burada davetlilerin masalarını tek tek dolaşan Başkan Tutuk, toplumun tüm kesimleriyle bir gün değil her gün bir araya geldiklerini söyledi.

Gecede Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Mustafa Özden Şahin tarafından Yalova Belediyesi tarafından özel bireylere yönelik bugüne kadar verilen hizmetlerle ilgili verileri kamuoyuna paylaştı.

Tutuk, “Yalova Belediyesi Olarak Daima Yanınızdayız”

Programın ardından açıklamada bulunan Başkan Tutuk, “Özel bireylerimizin sosyal hayatımızdaki yerini daha da güçlendirmek için çalışma yapıyoruz” dedi.

Özel bireylere yönelik bir açıklama yapan Başkan Tutuk, “Sizler hayatımızın tüm alanında sporda, sanatta, edebiyatta, siyasette, sivil toplumda, iş dünyasında tüm zorluklara rağmen takdir edilesi azminizle bizlere de ilham kaynağı oluyorsunuz. Bu nedenle hepinize teşekkür ediyorum. Biz Yalova Belediyesi olarak daima yanınızdayız. Yılın belirli bir gününde değil her günü yanınızda olmaya devam edeceğiz. Sizlerin hayatını kolaylaştırmak adına elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz. Bu sebeple göreve geldiğimiz günden bu güne kadar ev ziyaretlerinden medikal desteğe, PKU ailelerimize erzak desteğinden tekerlekli sandalye desteğine her zaman yanınızda olduk, sorunlarınıza bir nebze de olsa çözümler ürettik. Bu desteklerimiz daha da devam edecek. Bizim sloganımız Yalova Seninle Güzel ancak ben Yalova Sizlerle Daha Da Güzel diyorum. İyi ki varsınız diyor, sizleri seviyorum” ifadelerine yer verdi.

Özel çocukların gösterileriyle devam eden programda Vali Kaya ve Başkan Tutuk da zaman zaman bu gösterilere eşlik etti.

En az 10 karakter gerekli