DOLAR 32,1861 0.1%
EURO 35,1599 0.12%
ALTIN 2.430,26 0,02
BITCOIN 2225122 0,85%
Yalova
25°

KAPALI

13:07

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

  • HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • İNTERAKTİF
  • HESAP
  • DİĞER
Edirne'de kolluk amirleri ve kurum müdürleri AA'nın “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı

Edirne'de kolluk amirleri ve kurum müdürleri AA'nın “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı

ABONE OL
Aralık 22, 2022 10:00
Edirne'de kolluk amirleri ve kurum müdürleri AA'nın “Yılın Fotoğrafları” oylamasına katıldı
Avatar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

EDİRNE (AA)- Edirne Emniyet Müdürü Mustafa Alçalar, İl Jandarma Komutanı Albay Taşkın Keleş ile kurum müdürleri Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

Alçalar, AA muhabirleri ve foto muhabirlerinin yurt içinde ve yurt dışında çektiği fotoğrafları inceledi.

Haber kategorisinde Emrah Yorulmaz'ın "TOGG'un ilk yolculuğu" fotoğrafına oy veren Alçalar, spor kategorisinde Gökhan Balcı'nın "Pehlivanlık hayalleri", çevre-yaşam kategorisinde de Şebnem Coşkun'un "Organik plastik" fotoğraflarına oy verdi.

Alçalar, başarılı çalışmalarından dolayı AA ekiplerini tebrik etti.

Keleş de oylamada spor kategorisinde Gökhan Balcı'nın "Pehlivanlık hayalleri", haber kategorisinde Özkan Bilgin'in "Festival havası", yaşam-çevre kategorisinde de Mahmut Serdar Alakuş'un "Sen aydınlatırsın geceyi" isimli fotoğraflarını seçti.

– Kurum müdürleri oylamaya katıldı

Edirne Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürü Engin Öztürk ise "çevre -yaşam" kategorisinde Aytaç Ünal'ın "Ölüm kalım anı", "spor" kategorisinde Elif Öztürk Özgöncü'nün "Şampiyonlar", "haber" kategorisinde de Emin Sansar'ın "Ateş hattında" fotoğraflarına oy verdi.

Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı da "spor" kategorisinde Gökhan Balcı'nın "pehlivanlık hayalleri", "haber" kategorisinde Özkan Bilgin'in "görev tamam" ve "çevre -yaşam" kategorisinde Pavel Pavlov'un "kırmışlar kalbini" fotoğraflarını seçti.

Edirne Meteoroloji Müdürü Adem Altıntaş ise, tercihini "spor" kategorisinde Elif Öztürk Özgöncü'nün "Şampiyonlar", "haber" kategorisinde de Emrah Yorulmaz'ın "TOGG'un ilk yolculuğu", "çevre -yaşam" kategorisinde ise Ali Rıza Akkır'ın "Körfez ışıkları" fotoğraflarından yana kullandı.

En az 10 karakter gerekli