DOLAR 32,3607 0.17%
EURO 34,4602 -0.71%
ALTIN 2.437,27 -0,95
BITCOIN 2074432 -5,27%
Yalova
14°

AÇIK

13:10

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Haliliye’de üstyapı çalışmaları sürüyor

Haliliye’de üstyapı çalışmaları sürüyor

ABONE OL
Kasım 25, 2023 12:41
Haliliye’de üstyapı çalışmaları sürüyor
Avatar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haliliye Belediyesi tarafından merkez mahallelerde sıcak asfalt, kırsal mahallelerde ise sathi kaplama asfalt çalışmalarıyla daha konforlu yollar hizmete sunuluyor.

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla çalışmalarını program dahilinde yürüten fen işleri müdürlüğü, merkez ve kırsal mahallelerde hummalı yol çalışmalarını devam ettiriyor. İlçenin dört bir yanında süren asfalt, kilitli beton parke döşeme, sathi kaplama asfalt çalışmalarıyla daha konforlu yolları hizmete sunan ekipler, yol açma, yapım, bakım ve onarım çalışmalarıyla da mahallelerin çehresini değiştiriyor. Bu çerçevede merkez mahallelerde devam eden sıcak asfalt atağı çerçevesinde İmambakır Mahallesinde de tamamlanan yeni yollar hizmete sunuluyor. Başkan Mehmet Canpolat’ın sözünü verdiği asfalt çalışmalarıyla tamamlanan yollar, mahalle sakinlerinden tam not alıyor. Yolların daha konforlu olduğunu ve ulaşımın rahatladığını ifade eden vatandaşlar, Haliliye Belediyesine teşekkür ediyor.

Kırsal Yeniköy Mahallesinde süren üstyapı çalışmalarıyla, mahalle sakinlerini kış öncesi oluşabilecek olumsuz hava şartlarından kurtaran fen işleri ekipleri, yeni yolları mahalle sakinlerinin hizmetine sunuyor. Tamamlanan yol çalışmaları dolayısıyla duydukları memnuniyeti ifade eden mahalle sakinleri, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a ve ekibine teşekkür etti.

Fen işleri müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise merkez ve kırsal mahallelerde, yol çalışmalarının periyodik olarak devam edeceği kaydedildi.

En az 10 karakter gerekli