DOLAR 32,2960 0.06%
EURO 34,7858 -0.09%
ALTIN 2.438,53 0,27
BITCOIN 2026847 1,77%
Yalova
14°

KAPALI

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Muhtarlar dart turnuvasında buluştu

Muhtarlar dart turnuvasında buluştu

ABONE OL
Kasım 30, 2023 12:49
Muhtarlar dart turnuvasında buluştu
Avatar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tepebaşı Belediyesi’nin muhtarlar arasındaki dayanışma ve birliktelik duygusunu pekiştirmek amacı ile düzenlediği ve gelenekselleşen dart turnuvası, renkli görüntülere sahne oldu. Turnuva Başkan Ataç’ın atışı ile başladı.

Tepebaşı Belediyesi, kentte görev yapan muhtarları bir araya getirmeye devam ediyor. Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ve Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen, muhtarlar ile dayanışma ve birliktelik duygularını pekiştirmek için hazırlanan muhtarlar arası dart turnuvası da 18 muhtarın katılımı ile gerçekleştirildi. Turnuvaya Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın yanı sıra Eskişehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Güler de katıldı. Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda düzenlenen turnuva, Başkan Ataç’ın atışı ile başladı. Başkan Ataç, turnuvaya katılan muhtarlara başarılar dileyerek, “Muhtarlarımız ile sürekli bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bugün de dart turnuvasında bir araya geldik. Muhtarlarımız arasında dayanışmayı ve birlikteliği pekiştirmek için de her yıl turnuva düzenliyoruz. Bugün de gelenek haline getirdiğimiz turnuvamıza katılan muhtarlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Turnuva neticesinde birinciliği Hacıalibey Muhtarı Selma Yavaş, ikinciliği geçen yılın şampiyonu Karadere Muhtarı Hayri Öner, üçüncülüğü ise Hacıseyit Muhtarı Münir Çorakbaş kazandı.

Çiçek ve katılım belgelerinin takdim edildiği etkinlikte katılımcı muhtarlar da, Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti.

En az 10 karakter gerekli